Від автора

У більшості бекпекерів доволі сильно розвинутий дослідницький інстинкт і жага відкриттів, тому ми частіше надаємо перевагу самостійній побудові маршрутів власних мандрівок. І тутешня місцевість дає безліч варіантів для розробки і створення своїх прогулянкових маршрутів вихідного дня.

Ну а для тих, хто полюбляє спиратися на щось, що вже було випробуване кимось іншим, можна сміливо брати будь-який з наведених у цьому розділі тематичних маршрутів. Який припаде до душі, відповідає Вашому смаку і настрою. Всі представлені маршрути перевірені на можливість використання для піших та велосипедних прогулянок (по можливості, в кожному окремому описі маршруту буде вказано час крайньої перевірки).

Ґрунтові лісові та польові дороги лишаються цілком прохідними до початку осіннього сезону дощів, під час якого тільки пішки і тільки в гумових чоботах :)

Вирушаючи у мандрівку маршрутами, що пов’язані з відвідуванням архітектурних об’єктів, що перебувають у стадії руйнації, варто пам’ятати про обережність і безпеку. Конструкції з кожним роком стають все більш ненадійними.

Для кожного з маршрутів, що описані тут, місця старту і фінішу прив’язані до зупинок громадського транспорту. Для вело-мандрівників це не актуально, а от пішим туристам може бути корисним.


Ну і наостанок нагадаю сувору заповідь — своє сміття виносимо до найближчого контейнера/урни! А якщо ще захопите з лісу чи околиць архітектурних цікавинок чуже сміття, то плюс в карму гарантовано :)


Доброї дороги і цікавих мандрів! ;)


Автор проекту: Севостьян Юлія