Колишні піонерські табори Радість і Гвоздика

Колишні піонерські табори «Радість» і «Гвоздика»

У північно-західній частині міста (в районі, що серед люботинців носить назву «Солодівка») в радянські часи розташовувались два дитячих оздоровчих табори — «Радість» і «Гвоздика». Піонерські табори розташовувались в живописній місцевості, серед зелені і ставків.

 

Тутешній каскад із п’яти ставків, що було збудовано за часів Російської імперії, носив назву Любівські ставки, бо знаходився на території маєтку пана Любицького. Пізніше ставки заросли болотною рослинністю, і були відновлені у 80-х роках ХХ ст. для піонерських таборів «Гвоздика» та «Радість»..

Територія, на якій знаходяться ці ставки, зараз є своєрідним приватним заповідником. Тут водяться олені, муфлони, лосі. Неподалік знаходиться кінно-спортивний клуб «Ушаков».

Благородний олень на території заповідника
Благородний олень на території заповідника
Джерело фото: https://vk.com/photo-37283025_347122404Ставки регулярно зариблюються цінними породами риб. У тутешніх водах зустрічаються карп, білий амур, окунь, щука, карась. Для любителів порибалити слід окремо зазначити, що нічна риболовля на території заповідника не передбачена, час для ловлі 06:00 – 22:00. Тут є можливість взяти риболовні снасті напрокат, а також придбати необхідну наживку та прикорм.Кінь КСК «Ушаков»
Кінь КСК «Ушаков»
Джерело фото: https://vk.com/photo-54917840_336460259

На території заповідника створені усі умови не тільки для риболовлі, а і для повноцінного відпочинку на природі. Гостей тут зустрічають затишні альтанки, мангали, дрова, кінні прогулянки. Перед в’їздом на територію заповідника біля «київської» траси розташований готель «Кера». З питань щодо відвідування території заповідника, риболовлі і організації кінних прогулянок, можна звертатися до адміністратора готелю. Всі ці атракції включені до переліку їх додаткових послуг.Готель Кера
Готель «Кера»
Джерело фото: http://images.reklama.com.ua/2012-07-14/1528830/photos0-800x600.jpeg

Крім того, на заповідній території розташований дитячий мовний табір авторської школи Бойко «Boiko Summer Camp». На території табору є три двоповерхові корпуси, адміністративний корпус, велика їдальня і актова зала, власний пляж і спортивні майданчики (волейбольний, баскетбольний майданчики і футбольне поле).

Авторська школа Бойко літній табір
Вожаті дитячого мовного табору авторської школи Бойко
Джерело фото: https://lh5.googleusercontent.com/-9Huunh6_jY4/TCR9GLLYPdI/AAAAAAAAAWI/4dZG0ncat5s/s800/vozhatie_18.jpg